Penzion Haltmar - ubytování Jeseníky

Ramzová 36, 788 25 Ostružná, tel.: +420 603 482 433, e-mail: penzion@haltmar.cz


Cz En Pl
Penzion Haltmar
Novinky

Vybudovali jsme pro své ubytované hosty wellness provoz.

WEBkamera

Kontakt

Haltmar Leoš
Ramzová 336
[mapa]
788 25 Ostružná

mobil ubytování:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

mobil minákáry:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

IČO: 15511634

e-mail: penzion@haltmar.cz
e-mail: leos@haltmar.cz
web: www.haltmar.cz

Bookmark and Share

Ubytování Jeseníky po celý rok

Penzion Haltmar nabízí pohodlné ubytování v Jeseníkách celoročně. Jeseníky jsou jedny z nejkrásnějších českých pohoří a oproti jiným lokalitám mají tu výhodu, že nejsou tolik navštěvované - nepotkáte tady stovky turistů. Ubytování v Jeseníkách je přesto dobré si rezervovat s předstihem. Zejména v srdci Jeseníků, v Ramzové. Ramzová je centrum sportovního vyžití v Jeseníkách a zároveň je perfektním startovním bodem pro turisty, houbaře, běžkaře i lyžaře.

Penzion Haltmar je nově postavená celodřevěná stavba přímo pod sjezdovkou v Ramzové. Těžko si představíte lepší místo pro ubytování v Jeseníkách. Penzion nabízí vyšší standard služeb, má 5 čtyřlůžkových pokojů se samostatnou koupelnou a WC a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Zarezervujte si pobyt!

JARO - ubytování Jeseníky

Jarní Jeseníky jsou kouzelné. Po měsících tvrdé zimy se příroda začíná opět probouzet. Vzduch voní jarem, rozkvétají jarní louky, lidé vyrážejí na procházky do lesů. Jaro je ideální čas pro pěší turistiku i pro cykloturistiku. Náš penzion nabízí v této době ubytování za skvělou cenu 450,- na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 1.300,-.Podívejte se na podrobný ceník.

LÉTO - ubytování Jeseníky

Léto v Jeseníkách není tak horké jako v jiných částech země. Každý rok je tady příjemné klima, lidé k nám utíkají z rozpálených měst. Hledáte-li aktivní dovolenou, Jeseníky jsou v létě ideální. Kromě turistiky a cykloturistiky jsou v blízkém okolí k dispozici i další aktivity - horské minikáry a letní tubing - jízda na člunech v platové dráze.V létě nabízíme ubytování za 490,- na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 1.500,- Kč. Podívejte se na podrobný ceník.

PODZIM - ubytování Jeseníky

Podzim je v Jeseníkách klidný a barevný. Podzimní slunce příjemně hřeje, v okolních lesích rostou různé druhy hub. Na podzim Jeseníky lákají právě houbaře, ale také pěší turisty a cykloturisty. Náš penzion nabízí v této době ubytování za úžasných 450,- na osobu (v ceně je i snídaně), apartmány 1.300,- . Podívejte se na podrobný ceník.

ZIMA - ubytování Jeseníky

Zima je v Ramzové hlavním obdobím. Důvodem je blízkost mnoha sjezdovek různých obtížností a délek. Ramzová je ideální nejen pro sjezdové lyžování, ale také pro běžkaře. V okolí se nachází mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Další oblíbenou zimní aktivitou je snowtubing. V zimních měsících je u nás cena ubytování od 680,- na osobu (v ceně je i snídaně), apartmámy 2000,- Kč. Podívejte se na podrobný ceník.


Kontakt

Chcete-li si zarezervovat ubytování v penzionu Haltmar, zavolejte nám nebo vyplňte jednoduchý rezervační formulář. Pro představu, jak penzion vypadá, se podívejte na fotky penzionu. Těšíme se na vaši návštěvu.
 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies