Penzion Haltmar - ubytování Jeseníky

Ramzová 36, 788 25 Ostružná, tel.: +420 603 482 433, e-mail: penzion@haltmar.cz


Cz En Pl
Penzion Haltmar
Novinky

Vybudovali jsme pro své ubytované hosty wellness provoz.

WEBkamera

Kontakt

Haltmar Leoš
Ramzová 336
[mapa]
788 25 Ostružná

mobil ubytování:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

mobil minákáry:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

IČO: 15511634

e-mail: penzion@haltmar.cz
e-mail: leos@haltmar.cz
web: www.haltmar.cz

Bookmark and Share

Lyžování a Jeseníky? Lyžování Ramzová je ideální!

Lyžařský areál Ramzová je největším zimním střediskem na Jesenicku. Rozkládá se mezi Hrubým Jeseníkem a Rychlebskými horami. Mezi lyžaři a milovníky zimní turistiky je tato vyhlášená lyžařská oblast dobře známá také jako Ramzovské sedlo (760 metrů nad mořem).
Plánujete lyžování? Máte rádi romantickou přírodu pohádkově zasněžených Jeseníků? Potvrdíte nám, že lyžování v Ramzové je správná volba. Jestli jste však v Jeseníkách během zimy ještě nebyli, pak neváhejte...

Výborné podmínky pro zimní sporty

Lyžování v Jeseníkách má neopakovatelné kouzlo. Ramzová vám nabízí pravidelně zasněžovaný terén sjezdových tratí. Kvalitní lyžařské vyžití je připraveno i pro vyznavače běžeckého lyžování. Pokud přijedete na více dní, využijte možností ubytování.

Jeseníky pro zkušené harcovníky i pro lyžařské nováčky

Patříte-li mezi pokročilé sjezdaře, jistě oceníte nejdelší sjezdovku České republiky. Táhne se téměř od vrcholku hory Šerák, vysoké 1351 metrů, a končí až dole v Ramzové. – Ať již kopce sjíždíte na lyžích nebo na snowboardu, dlouhý sjezd po hřbetu Šeráku bude i pro vás jedinečným zážitkem.
Na své si však v Jeseníkách přijdou i začátečníci, kteří se s lyžováním či snowboardingem teprve seznamují. Každodenně pro ně upravujeme cvičné lyžařské svahy.
Vedle různých druhů běžných lyžařských aktivit si můžete užít zábavu na nafukovacích sněhových člunech (snowtubing). Milovníci adrenalinových zážitků bezpochyby vyzkouší jízdu na bezmotorovém sněžném skútru (snowcart).

Dopravní spojení do lyžařského areálu

Do Ramzové se dostanete snadno. Areál je součástí horské obce Ostružná, vzdálené jeden kilometr od střediska. Snadno sem proto dojedete po silnici (mapa). Pohodlně však můžete přijet i vlakem. Železniční stanice Českých drah je umístěna přímo v lyžařském areálu.
Neváhejte! Jeseníky mají pro lyžování neopakovatelnou atmosféru. Nezáleží na tom, jaké máte lyže a lyžařské vybavení. Jeseníky jsou pro lyžování otevřeny všem.
Kontaktujte nás!
Rezervujte si ubytování!

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies