Penzion Haltmar - ubytování Jeseníky

Ramzová 36, 788 25 Ostružná, tel.: +420 603 482 433, e-mail: penzion@haltmar.cz


Cz En Pl
Penzion Haltmar
Novinky

Vybudovali jsme pro své ubytované hosty wellness provoz.

WEBkamera

Kontakt

Haltmar Leoš
Ramzová 336
[mapa]
788 25 Ostružná

mobil ubytování:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

mobil minákáry:
+420  603 482 433 dotazy v době od 8.00 do 19.00 hodin

IČO: 15511634

e-mail: penzion@haltmar.cz
e-mail: leos@haltmar.cz
web: www.haltmar.cz

Bookmark and Share

 UBYTOVÁNÍ JESENÍKY Wellness Penzion Haltmar

Jsme rádi, že jste objevili nabídku ubytování Jeseníky.

Chcete strávit aktivní dovolenou v nejvyhlášenějším střediku v Jeseníkách - ubytujte se v Ramzové. Proč zrovna Jeseníky? Tato málo objevená část naší země je dosud málo zasažená civilizací, není přelidněná a přitom nabízí všem návštěvníkům Ramzové a celých Jeseníků potředné služby i konfort ubytování.

 V našem penzionu Vám nabízíme ubytování ve stylové celodřevěné stavbě a jedinečnou polohou přímo na sjezdovce. Jsme zaměřeni na náročnější klientelu, vyžadujíci vyšší standart ubytování a služeb.

Při příjezdu do střediska v srdci Jeseníků, do lyžařského ráje Ramzová, můžete ihned po ubytování v Penzionu Haltmar odložit klíče od svého vozu, který necháte zaparkovaný na parkovišti vyhrazeném pro ubytované. Všech radovánek si můžete užívat přímo pod okny svého pokoje a nebo z nich sledovat dovádění svých dětí.

Zarezervujte si ubytování v Jeseníkách, v našem penzionu a objevte krásu zdejšího kraje, který leží na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Naleznete zde rozkvetlé jarní louky, příjemné klima v letních parnech, překrásně vybarvené lesy v podzimním slunci a nádherně zasnězené svahy v zimním období.

Pokud Vás krásy Jesenické přírody nedojímají a jste vyznavači ativního prožití volného čas - i pro Vás máme atraktivní nabídku prožití volných dnů při ubytování na Ramzové: v létě dnes velmi populární cykloturistika, zábava na horských minikárách, letním tubingu, ale i mnoho dalších aktivit dle přání a založení návštěvníků a i v zimně si vybere také každý. Milovníci běžek mohou vyrazit na známé hřebenové trasy Hrubého Jeseníku, sjezdaři si vyberou z mnoha upravených svahů a nelyžaři si užijí zábavy na snowtubingu a snowcartu.

Přijeďte se ubytovat do Jeseníků, přijeďte se ubytovat na Ramzovou, přijeďte k nám do Penzionu Haltmar - rádi Vás přivítáme.

Ubytovani jeseniky - haltmar 

 

 

 

 

Velikonoce na horách 

Obsazujeme Velikonoce, pokud chcete odjet z města, objednejte si pobyt u nás.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies